Praca Grafik 2D

World War Vipera Games

Dołącz do nas!

Grafik 2D

Chcielibyśmy powiększyć bazę grafików 2D do współpracy przy naszych istniejących jak i nowych projektach. Nasze gry operują w kilku stylach, są ukierunkowane na różnych odbiorców.

Zadania:

  • Tworzenie grafik na potrzeby marketów Google Play i App Store (ikony, screeny)
  • Tworzenie materiałów marketingowych / promocyjnych (banery, plakaty, logotypy)
  • Tworzenie szaty graficznej dla całej produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne
  • Umiejętność określenia ram czasowych
  • Słowność i rzetelność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i umiejętności
  • Spoko atmosferę, mimo, że to oferta pracy zdalnej
  • Współpracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego

Rodzaj współpracy:

  • B2B, UoD.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz. Portfolio ważniejsze jest dla nas niż CV, choć jedno i drugie mile widziane.

Flower Vipera Games

Miejsce pracy: Opole, Opolskie, Ozimska 184/10

W celu aplikacji na ofertę prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Vipera Games Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 184/10, 45-310 Opole, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Przewiń na górę