Praca Programista

World War Vipera Games

Dołącz do nas!

Praca Programista C# Unity

Programista Unity Developer

Zajmujemy się tworzeniem gier i symulacji na urządzenia mobilne. Do realizacji i rozwoju naszych projektów poszukujemy osoby na stanowisko Unity Developer.

Obowiązki:

  • rozwijanie funkcjonalności gry mobilnej (Android i iOS)
  • wspólne planowanie zadań
  • integracja zewnętrznych narzędzi
  • tworzenie własnych narzędzi
  • docelowo zarządzanie projektem i zespołem programistów
  • tworzenie i rozwijanie nowych mechanik w grach
  • zaangażowanie w proces produkcji gameplay-u
  • tworzenie dokumentacji kodu i komponentów

Wymagania:

  • znajomość narzędzi i procesu tworzenia w Unity
  • dobra znajomość języka C#
  • znajomość usług AWS, Firebase, Facebook API
  • znajomość rozwiązań Google Play Games oraz Game Center
  • umiejętność pisania czytelnego i jakościowego kodu
  • znajomość i świadomość podstaw Game Designu
  • minimum rok komercyjnego doświadczenia
  • terminowość, odpowiedzialność i samodzielność.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • umiejętność pisania shaderów
  • znajomość GIT
  • znajomość trendów w świecie gier mobilnych

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • komfortowe stanowisko pracy lub pracę zdalną
  • różne formy współpracy (B2B, UoP, UoD, UZ)
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności.
  • realny wpływ na rozwój naszych gier
  • pracę przy ciekawych projektach
  • brak crunchy
  • pyszną pizzę podczas wspólnego grania
Nerd Vipera Games

Miejsce pracy: Opole, Opolskie, Ozimska 184/10

W celu aplikacji na ofertę prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Vipera Games Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 184/10, 45-310 Opole, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Przewiń na górę