Praca Tester Gier

World War Vipera Games

Dołącz do nas!

Praca Tester gier

Tester gier

Poszukujemy doświadczonego Testera Oprogramowania, który po dołączeniu do zespołu będzie przeprowadzał samodzielnie testy naszych gier mobilnych i aplikacji.

Obowiązki:

  • testowanie gier i aplikacji pod kątem poprawności działania, user experience i wydajności.
  • samodzielne projektowanie testów w oparciu o opisy funkcjonalności
  • uczestnictwo w pełnym cyklu produkcyjnym – od testowania nowych funkcjonalności po testy regresyjne
  • raportowanie błędów.
  • tworzenie iaktualizacja dokumentacji QA

Wymagania:

  • min. 2 latnie doświadczenie w testowaniu oprogramowań (najlepiej mobilnych)
  • dobra znajomość  SQL
  • samodzielności w definiowaniu podejścia do testowania funkcjonalności i wyłapywania potencjalnych błędów
  • przywiązanie wagi do szczegółów

Co oferujemy:

  • komfortowe stanowisko pracy, wysokiej klasy sprzęt komputerowy
  • lokalizację biura w Opolu – blisko centrum.
  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy
  • nieograniczoną ilość yerby
  • prywatną opiekę medyczną
War Hero Character Vipera Games

Miejsce pracy: Opole, Opolskie, Ozimska 184/10

W celu aplikacji na ofertę prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Vipera Games Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 184/10, 45-310 Opole, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Przewiń na górę