Praktyka Grafik 3D

Pixel_Slide

Dołącz do nas!

Grafik 3D

Vipera Games - to młode, prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą w Opolu. Do realizowanych przez nas projektów, poszukujemy Grafika 3D.

Zadania:

  • Tworzenie modeli 3D, tekstur, materiałów, integracja z silnikiem gry
  • Współpraca w zespole grafików nad utrzymaniem spójnej wizji projektów

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego
  • terminowość, odpowiedzialność i samodzielność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Praca przy interesujących projektach
  • Dogodna lokalizacja, biuro blisko centrum Opola
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego

Rodzaj współpracy:

  • B2B, UoD

Zapraszamy do kontaktu przez formularz. Portfolio ważniejsze jest dla nas niż CV, choć jedno i drugie mile widziane.

Trex2 Character Vipera Games

Miejsce pracy: Opole, Opolskie, Ozimska 184/10

W celu aplikacji na ofertę prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Vipera Games Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 184/10, 45-310 Opole, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Przewiń na górę