Staż Tester gier

Pirate_Slide

Dołącz do nas!

Tester gier

Poszukujemy doświadczonego Testera Oprogramowania, który po dołączeniu do zespołu będzie przeprowadzał samodzielnie testy naszych gier mobilnych i aplikacji.

Obowiązki:

  • testowanie gier i aplikacji pod kątem poprawności działania, user experience i wydajności.
  • samodzielne projektowanie testów w oparciu o opisy funkcjonalności
  • uczestnictwo w pełnym cyklu produkcyjnym – od testowania nowych funkcjonalności po testy regresyjne
  • raportowanie błędów.
  • tworzenie iaktualizacja dokumentacji QA

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego
  • terminowość, odpowiedzialność i samodzielność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • komfortowe stanowisko pracy, wysokiej klasy sprzęt komputerowy
  • lokalizację biura w Opolu – blisko centrum.
  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy
  • nieograniczoną ilość yerby
  • prywatną opiekę medyczną
War Hero Character Vipera Games

Miejsce pracy: Opole, Opolskie, Ozimska 184/10

W celu aplikacji na ofertę prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Vipera Games Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 184/10, 45-310 Opole, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Przewiń na górę